Yaşam

Alişan, “Milli İttifak kazanırsa beni Türk vatandaşlığından çıkarın” dediği iddiaya sert tepki gösterdi.

Seçime sayılı günler kala sosyal medyada ünlü isimler hakkında ortaya atılan tezler gündeme damgasını vuruyor. Alişan da bu tartışmalardan nasibini alan son isimlerden biri.

TALEP İDDİA EDİLMİŞTİ

Bir kullanıcı, Alişan’ın “Millet İttifakı iktidara gelirse beni Türk vatandaşlığından çıkarın” dediği iddiasını öne sürdü. Tez birçok hesap tarafından paylaşıldı.

ALİŞAN PAYI ZOR

Alişan, hakkında asılsız iddialar karşısında konuşmanın konusunu aktararak açıklama yaptı. Ünlü müzisyen, söylediği iddia edilen sözler karşısında sakin olamadı.

“BUNU KİME SÖYLEDİM?”

Paylaşım yapanlara sert davranan Alişan, duruma ağır sözlerle tepki gösterdi. Ünlü isim; “Şşt.., ah.., şerefsizsin… Bunu her seçimde yapmaktan bıkmadın.. Ben kime dedim ki? Bir tek vatanım var ve zamanım gelince vatanımda öleceğim. yukarı.. Sayın Cumhurbaşkanı’na olan sevgimi, saygımı herkes biliyor, anlatayım.” söz konusu.

ÜNLÜ BİR MÜZİKTEN AĞIR SÖZLER

Daha sonra iddiayı yaydığını iddia ettiği hesabın açıklanması üzerine Alişan, yüzünü alamadı ve hesap hakkında mırıldandı. Ünlü müzisyen “P.. benim vatanım belli oğlum senin vatanın neresi…” dedi.

cumayeriajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu