Haber

Damla Ersubaşı, “Evlenmeden önce hamile kaldım” itirafıyla ortalığı karıştırdı

Bir dönemin fenomen dizilerinden Sihirli Annem’de canlandırdığı ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan ancak artık oyunculuk yapmayan Damla Ersubaşı, sıklıkla özel hayatıyla ön plana çıkıyor.

uyuşturucu itirafı

Yaptığı açıklamalarla sosyal medyada çokça konuşulan Damla Ersubaşı’na geçtiğimiz günlerde eski eşiyle yeniden dava açılacağı konuşulmuştu. Ersubaşı daha sonra yayınladığı bir görselde uyuşturucu kullandığını itiraf etti.

“Evlenmeden önce hamile kaldım”

Yaşanan sakinleştirici olayın ardından Damla Ersubaşı, katıldığı bir YouTube programında yer aldığı için evlendiğini ve ailesinin kendisine büyük tepki gösterdiğini açıkladı.

Damla Ersubaşı, hamile kaldığı için aceleyle evlendiğini söyledi. “Eski eşimle bir arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Onu ilk gördüğümde çok beğenmiştim. 1,5 yıl çıktık, hamile kalınca evlendik.

“Yüzüme tükürdü”

Evlendiğimizde 3 aylık hamileydim. Hamile kalmasaydım bile evlenirdim. Ailem daha sonra hamile olduğumu öğrendi ve babam bir süre benimle konuşmadı. Hamile olduğumu öğrendiğimde annem yüzüme tükürdü. “Erken yaşta evlendiğim için pişmanım.”söz konusu.

“Eski eşim öfkesini yenemedi”

Mustafa Can Keser tarafından aldatıldığını ve şiddete maruz kaldığını söyleyen ünlü isim, sözlerine şöyle devam etti: “Eski eşim öfkesini yenemedi, sorunlarımızı aşamadık. Konuşup çözemediğimiz şeyler vardı. Beni aldattı, ben de onu yakaladım. O da ihaneti kabul etti.

“Şiddet aldatılmaktan çok daha kötü bir duygudur”

haber-ihsaniye.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu