Haber

Osmangazi’den öğrencilere karne hediyesi

Osmangazi Belediyesi, 2022-2023 eğitim öğretim yılının bitimiyle birlikte her yıl olduğu gibi Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi’nin kapılarını öğrencilere ücretsiz olarak açtı.

Osmangazi Belediyesi’nin Bursa’ya kazandırdığı Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi, yaz tatilinin başlamasıyla birlikte öğrencilerin ilgi odağı oldu. Dönem boyunca derslerin ve sınavların gerilimini yaşayan öğrenciler, ‘Karneni Al’ kampanyasıyla müzeye ücretsiz girerek tarihi bir yolculuğa çıkıyor. Ayrıca öğrencilere boyama ve yapboz kitabı gibi eğitim kitleri, kalem kutuları gibi hediyeler verilmektedir.

‘Karneni Al’ kampanyasıyla öğrencilere güzel bir ikramda bulunmayı ve tarih bilinci aşılamayı amaçladıklarını belirten Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Öğrencilerimizin yüzünü güldürmek istedik. yorucu bir eğitim dönemi geçiren Çocuklarımızın tatilin tadını doyasıya çıkarabilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz. Tatil boyunca karnelerini yanlarında getirerek ücretsiz olarak müzemizi ziyaret edebilecek olan öğrencilerimiz, kazı ve drama atölyeleri, okçuluk, mehter gösterileri gibi çeşitli etkinliklerden yararlanabilecekler. Değerli vaktini değerlendirmek isteyen tüm öğrencilerimizi müzemize davet ediyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

saricakaya-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu